O nas

Jesteśmy największą akademią barberską w Polsce. Mamy ogromne doświadczenie w szkoleniu osób od podstaw, jak i doszkalaniu uczestników z zakresu barberingu. Uczymy i pokazujemy, że bycie barberem to znacznie więcej niż tylko praca! Na życiach naszych kursantów pozostawiamy nieodwracalne zmiany (nie wierzysz? Poczytaj opinie o nas na naszym FB). Cała siła leży w genialnych ludziach – nie tylko w samej ekipie WSB, ale właśnie w Was, naszych kursantach. Dopiero połączenie tych różnorodnych historii i unikalnych charakterów tworzy wybuchową mieszankę, którą mamy przyjemność prowadzić przez świat! Dodatkowo za nami przemawiają liczby. (A z królową nauk, czyli matematyką dyskutować się nie da).

Warszawska Szkoła Barberingu WSB logo

nasze liczby

osoby wyszkolone od podstaw
osób ukończyło kursy doszkalające
m² powierzchni akademii
szkoleniowców
przebytych godzin szkoleniowych
sale szkoleniowe
w pełni wyposażone stanowiska barberskie
modeli w naszej bazie
śmiertelnych wypadków
zjazd absolwentów
Acapulco
ilość satysfakcji

Dlaczego ludzie wybierają WSB?

Ponieważ jesteśmy sobą! Mimo tego, że jesteśmy już długi czas na rynku, to nie straciliśmy satysfakcji z tego, co robimy! Każdy kolejny kurs i każdą kolejną grupę traktujemy jak wyzwanie i doświadczenie, dzięki któremu my sami możemy być jeszcze lepsi. Nasi trenerzy to nie tylko barberzy, ale również świetni pedagogowie. Potrafią oni przekazywać wiedzę i trafiać do swoich uczniów! Postawiliśmy na jakość, perfekcyjną organizację i niepowtarzalną atmosferę. Udało się to nam zrobić na takim poziomie, że ludzie nie tylko nas wybierają, ale też chętnie wracają, a my pomagamy im w dalszej zawodowej drodze!

Ekipa

TOMASZ PENDZIAK

zarząd

MARCIN DZIUBA