BARBERSKI SET - OPIS SZKOLENIA

Szkolenie jest przeznaczone dla początkujących barberów, fryzjerów damsko-męskich, osób powracających do zawodu. Intensywne, oparte na praktyce oraz poprzedzone teorią szkolenie pozwoli Ci opanować: cieniowanie od zera tzw. skin fade, oraz podstawowe stylizacje jak np. side part czy quiff.

Dowiesz się, w jaki sposób wykonać usługę trymowania brody lub pełnego golenia brzytwą tzw. królewskiego golenia. Podczas tego szkolenia trenerzy wykonają dwa różne pokazy oraz będą czuwali nad Tobą podczas Twojej pracy na modelach! Na jednego kursanta na tym szkoleniu przypada jedenastu żywych modeli.

Szkolenie dla zaawansowanych - FAQ

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

Dla osób, które już miały styczność z fryzjerstwem i praca z nożyczkami nie jest im obca. Dla kursantów po kursach od podstaw, którzy chcą jeszcze dodatkowo popracować nad technikami. Ten kurs jest przeznaczony dla osób chcących poznać lub podnieść swoje umiejętności pracy technikami barberskimi. Jeśli jesteś fryzjerem damsko-męskim, początkującym barberem lub osobą powracającą do zawodu to jest to szkolenie idealnie skrojone pod Ciebie!

W JAKICH GRUPACH ODBYWA SIĘ SZKOLENIE?

Szkolenie odbywa się w maksymalnie ośmioosobowych grupach. Na jednego trenera przypada maksymalnie 4 kursantów.

CO JEŚLI NIGDY NIE GOLIŁEM BRZYTWĄ?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie miały styczności z brzytwą.

CZY NA SZKOLENIU MUSZĘ MIEĆ SWÓJ SPRZĘT?

Na kursy doszkalające polecamy wziąć swój sprzęt, ale jeżeli nie posiadasz swojego, nie możesz go zabrać ze sobą lub chcesz uczyć się na sprzęcie polecanym w branży barberskiej to może Ci go udostępnić na czas trwania kursu.   

CZEGO NAUCZĘ SIĘ NA SZKOLENIU?
Na szkoleniu nauczysz się zaawansowanych technik cięcia, cieniowania od zera, trymowania brody i królewskiego golenia. Są to techniki doszkalające i zwiększające Twoje umiejętności.
CZY MOŻNA ODBYĆ TEN KURS W SYSTEMIE JEDNO LUB DWUDNIOWYM?

Nie, kurs jest zaplanowany tak, żeby dać odpowiednią wiedzę i połączyć teorię z praktyką przez cały czas trwania kursu.

CO Z NOCLEGIEM I WYŻYWIENIEM?

Na kursy krótsze doszkalające nasi kursanci korzystają z blisko położonych na Saskiej Kępie apartamentów na wynajem na doby Coco Premium ul. Złoczowska 14 https://www.facebook.com/ApartamentyCoco (5 minut spacerkiem od akademii), lub samodzielnie poszukać noclegu na https://www.airbnb.pl/,  https://www.booking.comhttp://www.ll20.eu/http://loftme.waw.pl/. Najbliższe dzielnice to Gocław/Saska oraz Kępa/Grochów.

CZY WARTO?

TAK! Jeśli nie wierzysz nam, to spytaj naszych absolwentów. Sprawdź opinie, które zostawili u nas. Napisz do nich. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

KADRA

JURJI JARMASHEVICH

KAMIL STYSIAŁ

ROMAN TOMASZEWICZ

KADRA

TERMINY SZKOLEŃ

Uwaga – wypisane tu terminy szkoleń są pewniakami, o których wiemy już teraz, że się odbędą. W przyszłości może pojawić się ich więcej. Sprawdzaj też główną stronę, na niej znajdziesz najbliższe nadchodzące szkolenia!

PRACE NASZYCH TRENERÓW

UL. ARABSKA 7
03-977 WARSZAWA

509 834 835

SZKOLENIA@SZKOLABARBERSKA.PL

Scroll to Top