Od zera do barbera

Kurs barberski dla początkujących

Przewróć swoje życie do góry nogami i wypłyń z nami parostatkiem w piękny rejs! Zostań Barberem w najlepiej ocenianej i wyspecjalizowanej w tym zakresie akademii! Od czasu powstania przerobiliśmy już ponad 300 osób, z których 95% ostatni raz nożyczki trzymała na lekcjach plastyki! Przebarberberowaliśmy już florystę i zawodnika MMA. Przebarberowaliśmy księgową i kelnerkę! Przebarberowaliśmy gastro i korpo! Teraz kolej na Ciebie, żebyś nam opowiedział swoją historię! A my w zamian damy Ci mocny fundament, który pozwoli Ci stawiać pierwsze kroki w jednej z najfajniejszych branż na rynku!

KURS BARBERSKI - OPIS SZKOLENIA​

Najdłuższe i najlepiej zorganizowane szkolenie barberskie dla osób bez żadnego doświadczenia! Szkolenie trwa 24 dni, co daje 192 godziny nabierania umiejętności w nowym zawodzie pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Nasz kurs został oparty na odpowiednio skonstruowanych blokach. Na teorii dowiesz się wszystkiego o historii barberingu, o włosach, fryzurach, głowie, brodzie, stanowisku pracy oraz obsłudze klienta. Następnie zostaniesz uzbrojony w sprzęt i będziesz mógł wykonać swoje pierwsze cięcia. Blok drugi, czyli praktyka to kwintesencja tego szkolenia. Czterdziestu sześciu żywych i prawdziwych modeli do obcięcia przez Ciebie pod okiem trenerów! Mnóstwo pokazów oraz innych elementów pedagogicznych, które pomogą Ci wyjść z tego szkolenia z największymi umiejętnościami!

Dla wszystkich! Uczymy wszystkich bez uprzedzeń — zarówno tych, co jeszcze nie trzymali nożyczek w ręku, jak i tych, którzy coś tam już trzymali. Dla tych, którzy nie chcą tylko marzyć a przede wszystkim spełniać swoje marzenia. Dla znudzonych i wypalonych swoją dotychczasową pracą. Dla tych, co szukają swojej drogi zawodowej. Dla mężów, żon, synów, córek!

Szkolenie odbywa się maksymalnie w 24-osobowych grupach. Ze względu na ponad 400-metrową akademię, podział na dwie sale, 15-osobową kadrę trenerską oraz zespół ludzi z biura, szkolenie sprawia wrażenie indywidualnego, a czas spędzany po nim jest jak wyjazd na kolonie.

My zrobimy wszystko, aby tak było i z doświadczenia oraz historii naszych absolwentów wiemy, że jest to pewne! Znaczna większość pracuje w zawodzie, a najodważniejsi od razu otwierali swoje salony! Wszystko zależy od Ciebie i tego, gdzie trafisz po naszym kursie. W miarę możliwości pomagamy w znalezieniu pracy w zaprzyjaźnionych salonach!

NIE! Na czas szkolenia zostaniesz wyposażony w kompletny zestaw narzędzi. Od maszynki po nożyczki i grzebienie. Modele również są po naszej stronie. Na kursie nie musisz się martwić o nic. Jedynie chcieć.

Wykonywania kompleksowej usługi barberskiej! Nauczysz się obcinać podstawowe typy fryzur męskich. Nauczysz się pielęgnacji oraz trymowania zarostu. Nauczysz się obsługiwać brzytwę i nią golić. Poznasz sprzęt oraz zasady dbania o niego. Dowiesz się wszystkiego o pracy barbera i jego stanowisku. Nauczysz się chodzić do pracy z uśmiechem!

Zdecydowanie nie. Nie przypadkowo nasz kurs trwa tyle czasu, a ciągłość w nabieraniu wiedzy jest tu kluczowa. Każdy następny dzień sprawia, że widzisz i umiesz więcej. Przerwy w kursach, które powstają w systemie weekendowym, powodują, marnowanie godzin kursu na przypominanie sobie co się robiło tydzień temu. Kluczowym elementem przy wyborze szkolenia jest ilość godzin, a nie czas jego trwania.

TAK! Jeśli nie wierzysz nam, to spytaj naszych absolwentów. Sprawdź opinie, które zostawili u nas. Napisz do nich. Jeśli chcesz sprawdzić, jak na żywo wygląda szkolenia i dowiedzieć się więcej to zapraszamy do nas! CAŁY CZAS MAMY DNI OTWARTE I CHĘTNIE POKAZUJEMY, JAK DZIAŁAMY!

kadra szkoleniowa

KAMIL JASZCZUK

Szef szkolenia Od zera do barbera

DMITRY NIKOLAICHUK

Szef drugiej sali

Magdalena Dąbrowska

Artur Łakatosz

Jurji Jarmashevich

Kamil Stysiał

Roman Tomaszewicz

Mary Velykodna

TERMINY SZKOLEŃ

OD ZERA DO BARBERA

10 000 zł (2000 zł taniej LAST MINUTE!)
CZERWIEC
LIPIEC
SIERPIEŃ
21.10 - 16.11.2024
18.11 - 14.12.2024

Zapytaj o wolny termin!

Jak wyglądają zapisy?

Skontaktuj się z nami przez formularz!

Potwierdzimy zapis telefonicznie!

Gotowe! Widzimy się na kursie.