Barberski SET

Dla niezielonych

Nie złapiesz dwóch srok za jeden ogon? Bzdura z nami złapiesz TRZY! Podczas tego 5-dniowego szkolenia poznasz: barberskie techniki cięć włosów, zasady trymowania i pielęgnacji zarostu oraz nauczysz się obsługi i golenia brzytwą!

opis szkolenia

Szkolenie jest przeznaczone dla początkujących barberów, fryzjerów damsko-męskich, osób powracających do zawodu. Intensywne, oparte na praktyce oraz poprzedzone teorią szkolenie pozwoli Ci opanować: cieniowanie od zera tzw. Skin fade, oraz podstawowe stylizacje jak np. side part czy quiff. Dowiesz się, w jaki sposób wykonać usługę trymowania brody lub pełnego golenia brzytwą tzw. Królewskiego golenia. Podczas tego szkolenia trenerzy wykonają trzy różne pokazy oraz będą czuwali nad Tobą podczas Twojej pracy na modelach!

Dla osób, które już miały styczność z fryzjerstwem i praca z nożyczkami nie jest im obca. Ten kurs jest przeznaczony dla osób chcących poznać lub podnieść swoje umiejętności pracy technikami barberskimi. Jeśli jesteś fryzjerem damsko-męskim, początkującym Barberem lub osobą powracającą do zawodu to jest to szkolenie idealnie skrojone pod Ciebie!

Szkolenie odbywa się maksymalnie w 8-osobowej grupie. Za którą, przez cały czas szkolenia, odpowiada dwóch trenerów.

Nie masz się czego obawiać! Swoją przygodę z tym narzędziem rozpoczniesz od golenia balonów. Wcześniej trenerzy pokażą Ci jak go uzbroić, rozbroić i nim operować. Opowiedzą Ci o wszystkich zasadach dotyczących jego obsługi oraz kwestii związanych z BHP przy goleniu. Dowiesz się wszystkiego o etapach golenia oraz produktach używanych podczas tej usługi.

NIE, ale możesz wziąć też swój. Na czas szkolenia zostaniesz wyposażony w kompletny zestaw narzędzi. Od maszynki po nożyczki i grzebienie. Będziesz miał szansę porównać pracę na sprzęcie, który my uważamy za dobry do wykonywania tego typu usług. Modele również są po naszej stronie! Na kursie nie musisz się martwić o nic. Jedynie chcieć!

Wykonywania kompleksowej usługi barberskiej. Po zakończeniu tego kursu będziesz mógł wykonać 6 różnych rodzajów Fade’ów i umiejętnie dopasować je do kształtu głowy. Nauczysz się obcinać podstawowe typy fryzur męskich. Dowiesz się, jak pielęgnować oraz trymować zarost. Nauczysz się obsługiwać brzytwę i nią golić. Poznasz sprzęt oraz zasady dbania o niego. Dowiesz się wszystkiego o pracy barbera i jego stanowisku.

Zdecydowanie nie. Nie przypadkowo nasz kurs trwa tyle czasu. Doświadczenie po kursach jedno lub dwudniowych było zawsze takie samo. U nas, jak i u osób, które je odbywały. Zawsze pozostawał niedosyt. Dlatego stworzyliśmy szkolenie 5-dniowe, gdzie każdy następny dzień sprawia, że widzisz i umiesz więcej. Program i zakres tego szkolenia w naszej opinii wymaga takiego czasu. Szkolenie za to można wydłużyć do 7 dni na specjalnych warunkach.

TAK! Jeśli nie wierzysz nam, to spytaj naszych absolwentów. Sprawdź opinie, które zostawili u nas. Napisz do nich. Jeśli chcesz sprawdzić, jak na żywo wygląda szkolenia i dowiedzieć się więcej to zapraszamy do nas. CAŁY CZAS MAMY DNI OTWARTE I CHĘTNIE POKAZUJEMY, JAK DZIAŁAMY!

program szkolenia

dni
0 h
teorii
0 h
warsztatów
0
trenerów
0
modeli
0
pokazy

kadra szkoleniowa

Artur Łakatosz

Trener

terminy szkolenia

kiedy?
miesiąc
liczba wolnych miejsc
cena
/rata

BARBERSKI SET

04.01-08.01
STYCZEŃ
8
3 500 zł (-15% na BLAC WEEK - zapytaj o zniżkę)
25.01-29.01
STYCZEŃ
8
3 500 zł (-15% na BLAC WEEK - zapytaj o zniżkę)

opinie o szkoleniu

zabookuj miejsce

Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zapisu na wybrany kurs! PAMIĘTAJ: samo wypełnienie formularza nie oznacza zapisu na kurs.