Warszawska Szkoła Barberingu

Jesteśmy największą akademią barberską w Polsce, posiadającą ogromne doświadczenie w szkoleniu osób od podstaw, jak i doszkalaniu z zakresu barberingu, za czym przemawiają liczby. (A z królową nauk, czyli matematyką dyskutować się nie da). Więcej o nas…

osoby wyszkolone od podstaw
osoby ukończyły kursy doszkalające
m² powierzchni akademii
szkoleniowców
przebytych godzin szkoleniowych
sale szkoleniowe
w pełni wyposażone stanowiska barberskie
modeli w naszej bazie
śmiertelnych wypadków
zjazd absolwentów
Acapulco
ilość satysfakcji

opinie klientów

zobacz nas na Youtube

zobacz terminy kursów

OD ZERA DO BARBERA

10 000 zł (2000 zł taniej LAST MINUTE!)
CZERWIEC
LIPIEC
SIERPIEŃ

BARBERSKI SET

02.04-06.04
3500 ZŁ
06.05-10.05
3500 ZŁ

KORKI U KOZŁA

PIELĘGNACJA I TRYMOWANIE BRODY

1100 ZŁ

FAQ

W myśl zasady „Nie znasz, nie oceniaj” to najlepszą rekomendacją dla każdego organizatora szkoleń jest fakt, że nasze kursy polecają innym nasi absolwenci. Ukończyli oni u nas szkolenia zarówno na poziomie podstawowym, jak i kursy doszkalające. Gwarantujemy luźną i rodzinną atmosferę, indywidualne podejście i opiekę doświadczonych trenerów na najwyższym poziomie. Zapewniamy sprzęt oraz dysponujemy dużą bazą modeli, dzięki którym, będziecie mieli się na czym szkolić. A co najważniejsze, kto był na kursie u nas, będzie chciał do nas wracać na kolejne szkolenia. Wystarczy poczytać opinie naszych kursantów i podjąć decyzję.

Nasza akademia prowadzi sieć salonów franczyzowych BarbersClub, w których zatrudniamy absolwentów po naszych kursach. Współpracujemy z salonami w całej Polsce — pracodawcy często zgłaszają się do nas z ofertami pracy dla naszych kursantów. I wisienką na torcie jest fakt, że sami nasi byli kursanci po otwarciu swoich Barber Shopów zgłaszają się do nas z prośbą o pracownika po naszym kursie.

Nie zagwarantujemy Ci pracy po ukończonym szkoleniu. Jesteśmy szczerzy w tym i nie obiecujemy gruszek na wierzbie, żeby tylko przyciągnąć przyszłego kursanta. Obiecujemy, że będziemy pomagać, jak tylko możemy.

Można, jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Z naszego doświadczenia wynika, że spora część kursantów uzyskuje dofinansowanie w 100% pokrywające koszty całego kursu.

Pomagamy Wam w znalezieniu dofinansowań na szkolenia z różnych możliwych źródeł. Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce. Zajmujemy się całą żmudną papierologią — sprawdzimy Twoje możliwości dofinansowania, napiszemy za Ciebie wniosek, ogarniemy całą dokumentację.

Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania na czas kursu w rekomendowanych i sprawdzonych przez naszych byłych kursantów kwaterach.

Na kursy krótsze doszkalające nasi kursanci korzystają z blisko położonych na Saskiej Kępie apartamentów na wynajem na doby Coco Premium ul. Złoczowska 14 https://www.facebook.com/ApartamentyCoco (5 minut spacerkiem od akademii). Dzwoniąc, powołuj się na Warszawską Szkołę Barberingu.

Na kurs miesięczny od podstaw polecamy wspólny wynajem mieszkań, by zminimalizować koszty. Zawsze przed kursem robimy grupę na FB w celu zapoznania się z innymi uczestnikami kursu. Dzięki temu możecie wynająć mieszkania wspólnie i rozłożyć koszty na kilka osób, a przy okazji napić się wspólnie wódeczki i pogadać o fryganiu. Możecie wynająć wspólnie mieszkanie 3 pokojowe rekomendowane przez nas lub samodzielnie poszukać czegoś na https://www.airbnb.pl/. Najbliższe dzielnice to Gocław/Saska oraz Kępa/Grochów.

Wyżywienie: Do akademii od poniedziałku do piątku przychodzi Pan kanapka, ma w swojej ofercie nie tylko sztos kanapki, ale również desery, obiady, zupy, sałatki, soki, dania vege, a nawet sushi. Wszystko świeże, smaczne z wartością kaloryczną.