Barber Pro

Szkolenie KORKI Z KOZŁEM

Chcesz jeszcze bardziej wymiatać w FADE / SKIN FADE? Czas na poznanie nowych technik od mistrza cieniowania Kamila Jaszczuka!

opis szkolenia

Szkolenie jest przeznaczone dla początkujących barberów, junior barberów oraz osób, które chcą doszkolić technikę cieniowania od zera. Dwudniowe, intensywne, oparte na praktyce oraz poprzedzone pokazem szkolenie pozwoli Ci zweryfikować błędy, doszkolić, oraz poznać  nowe techniki fade. Podczas tego szkolenia trener wykona pokaz oraz będzie czuwał nad Tobą podczas Twojej pracy na modelach!

Na kursy doszkalające polecamy wziąć swój sprzęt.

Podczas szkolenia weryfikujemy błędy oraz wprowadzamy nowe techniki strzyżenia fade.

2 dni intensywnego kursu

pokaz

praktyka

doszkalanie- fade

Głownie skupiamy się na doszkalaniu cięcia typu: fade, skin fade, weryfikowaniu błędów, pokazywaniu nowych technik.

5 modeli na jednego kursanta

terminy szkolenia