Barber Pro

Szkolenie Nitka&Wosk

Chcesz wyróżnić się na tle innych, zdobywając nowe umiejętności? Chcesz jeszcze bardziej uzależnić od siebie swoich klientów? Chcesz, żeby wieść o Tobie, jako o barberze kompletnym, rozniosła się po okolicy? Wpadaj na to szkolenie!

opis szkolenia

Przeznaczone dla barberów, chcących rozszerzyć zakres swoich usług o kompleksowe umiejętności zadbania o męskie twarze. Każdy barber potrafi strzyc oraz stylizować brodę. Po kursie Barber Pro Nitka&Wosk będziesz potrafił również wykonać stylizację brwi za pomocą specjalnej nici oraz pozbywać się niechcianego owłosienia za pomocą wosku (nos, uszy, szyja, kark). Nauczysz się również stylizować nim linię zarostu.

Kurs przeznaczony dla osób, które chcą poszerzyć gamę oferowanych usług. Zwiększysz zyski bez powiększania bazy klientów.

Nitkowanie, to tradycyjna metoda depilacji, przekazywana z pokolenia na pokolenie. Od stuleci praktykowana przez mieszkanki Indii, Persji i krajów Arabskich. Od niedawna metodą tą zainteresowały się również mieszkanki Ameryki oraz Europy. Nitkowanie to metoda depilacji za pomocą odpowiednio splecionej 100% bawełnianej nici. Nić ta chwyta nawet bardzo cienkie i krótkie włosy, usuwając je wraz z cebulkami, dzięki czemu efekt utrzymuje się przez dłuższy czas. Można w ten sposób usuwać niechcianą brodę, włosy na policzkach oraz wyregulować i zdefiniować brwi.

Szkolenie odbywa się maksymalnie w 4-osobowych grupach.

NIE! Na czas szkolenia zostaniesz wyposażony w kompletny zestaw narzędzi. Nici, wosk, patyczki oraz wszystkie potrzebne kosmetyki!

TAK! Jeśli nie wierzysz nam, to spytaj naszych absolwentów. Sprawdź opinie, które zostawili u nas. Napisz do nich.
Jeśli chcesz sprawdzić, jak na żywo wygląda szkolenie i dowiedzieć się więcej to zapraszamy do nas! CAŁY CZAS MAMY DNI OTWARTE I CHĘTNIE POKAZUJEMY, JAK DZIAŁAMY!

0 h
teorii