Przejdź do treści

Barber Pro

Szkolenie Long Trim

Czy długość ma znaczenie? Jeśli chodzi o włosy to zdecydowanie tak! A najważniejsza jest wiedza i umiejętność, co zrobić z dłuższymi męskimi włosami. Zapraszamy na podróż w świat long trim’u. Zagłębimy się w temat cięcia i stylizacji dłuższych fryzur oraz podstaw tworzenia prawdziwych męskich kształtów, które widać coraz więcej na ulicach Polski.

opis szkolenia

Szkolenie przeznaczone dla barberów, fryzjerów damsko-męskich, osób powracających do zawodu chcących opanować cięcia długich męskich fryzur. Dwudniowe, intensywne, oparte na praktyce oraz poprzedzone pokazem szkolenie pozwoli Ci opanować wykonywanie cięć, oraz stylizacji dłuższych fryzur męskich jak np.  pompadour, slick back czy side part. 

Ten kurs pasuje każdemu kto nie czuje pewności albo nie miał/miała dotychczas styczności z dłuższymi męskimi fryzurami.
Szkolenie odbywa się maksymalnie w 8 osobowych grupach.

Z doświadczenia wiemy, że tego rodzaju kurs daje zdecydowanie lepszy efekty przy treningu na główkach. Ćwiczenia wszystkich technik na manekinach pozwala nam wypracować wiele różnych separacji, cięć, stylizacji. Główki treningowe pozwalają nam na elastyczność pod względem czasu i efektywniejsze wykorzystanie czasu szkolenia.

Na kursy doszkalające polecamy wziąć swój sprzęt.

 Strzyżeń oraz stylizacji włosów dłuższych.

TAK! Jeśli nie wierzysz nam, to spytaj naszych absolwentów. Sprawdź opinie, które zostawili u nas. Napisz do nich. Jeśli chcesz sprawdzić, jak na żywo wyglądają szkolenia i dowiedzieć się więcej, to zapraszamy do nas. CAŁY CZAS MAMY DNI OTWARTE I CHĘTNIE POKAZUJEMY, JAK DZIAŁAMY.

program szkolenia

2 dni intensywnego kursu

pokazy

praktyka

techniki strzyżenia nożyczkami

strzyżenie włosów dłuższych

techniki stylizacji

formowanie fryzury

pompadour

slick back

side part

terminy szkolenia

kiedy?
miesiąc
liczba wolnych miejsc
cena
/rata

LONG TRIM

opinie o szkoleniu

zabookuj miejsce

Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zapisu na wybrany kurs! PAMIĘTAJ: samo wypełnienie formularza nie oznacza zapisu na kurs.