Przejdź do treści

Barber Pro

Szkolenie Long Trim

Czy długość ma znaczenie? Jeśli chodzi o włosy to zdecydowanie tak! A najważniejsza jest wiedza i umiejętność, co zrobić z dłuższymi męskimi włosami. Zapraszamy na podróż w świat long trim’u. Zagłębimy się w temat cięcia i stylizacji dłuższych fryzur oraz podstaw tworzenia prawdziwych męskich kształtów, które widać coraz więcej na ulicach Polski.

opis szkolenia

Szkolenie przeznaczone dla barberów, fryzjerów damsko-męskich, osób powracających chcących opanować cięcia długich męskich fryzur. 3-dniowe, intensywne, oparte na praktyce oraz poprzedzone teorią szkolenie pozwoli Ci opanować wykonywanie cięć, oraz stylizacji dłuższych fryzur męskich jak np. side part czy quiff. Dowiesz się, w jaki sposób dobrać fryzurę do kształtu twarzy. Podczas tego szkolenia każda wykonywana przez Ciebie fryzura będzie poprzedzona pokazem wykonanym przez trenera.

Ten kurs pasuje każdemu kto nie czuje pewności albo nie miał/miała dotychczas styczności z dłuższymi męskimi fryzurami.
Szkolenie odbywa się maksymalnie w 8 osobowych grupach.

Z doświadczenia wiemy, że tego rodzaju kurs daje zdecydowanie lepszy efekty przy treningu na główkach. Ćwiczenia wszystkich technik na manekinach pozwala nam wypracować wiele różnych separacji, cięć, stylizacji. Główki treningowe pozwalają nam na elastyczność pod względem czasu i efektywniejsze wykorzystanie czasu szkolenia.

NIE, ale możesz wziąć też swój. Na czas szkolenia zostaniesz wyposażony w kompletny zestaw narzędzi. Od maszynki po nożyczki i grzebienie. Będziesz miał szansę porównać pracę na sprzęcie, który my uważamy za dobry do wykonywania tego typu usług. Na kursie nie musisz się martwić o nic. Jedynie chcieć.

Po zakończeniu tego kursu będziesz mógł wykonać 6 różnych rodzajów Fade’ów i umiejętnie dopasować je do kształtu głowy. Nauczysz się obcinać podstawowe typy fryzur męskich.

TAK! Jeśli nie wierzysz nam, to spytaj naszych absolwentów. Sprawdź opinie, które zostawili u nas. Napisz do nich. Jeśli chcesz sprawdzić, jak na żywo wyglądają szkolenia i dowiedzieć się więcej, to zapraszamy do nas. CAŁY CZAS MAMY DNI OTWARTE I CHĘTNIE POKAZUJEMY, JAK DZIAŁAMY.

program szkolenia

0
dni
0 h
teorii

wARSZTATY

POKAZY

0
fryzur
0 %
wykorzystanego czasu szkolenia

terminy szkolenia

kiedy?
miesiąc
liczba wolnych miejsc
cena
/rata

LONG TRIM

26.05 - 27.05
MAJ
brak miejsc
2 000 zł

opinie o szkoleniu

zabookuj miejsce

Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zapisu na wybrany kurs! PAMIĘTAJ: samo wypełnienie formularza nie oznacza zapisu na kurs.