Przejdź do treści

Barber Pro

Szkolenie Fast Fade

Chcesz być najszybszym na dzikim zachodzie? Bądź! Pomożemy Ci opanować techniki bardzo szybkiego cieniowania włosów od zera, dzięki czemu będziesz robił szybciej i lepiej. A obsuwa i spóźniony klient nie będą Ci straszne!

opis szkolenia

Szkolenie przeznaczone dla barberów. Dwu dniowe, intensywne, oparte na praktyce oraz poprzedzone teorią szkolenie pozwoli Ci opanować przyspieszające techniki cięć dzięki, którym zwiększysz kontrolę nad czasem wykonywania usługi. Podczas tego szkolenia trener wykona pokazy technik fast fade oraz będzie czuwał nad Tobą podczas Twojej pracy na modelach!
Kurs przeznaczony dla osób, które już wiedzą jak wykonać dobrego fade’a i chcą przyspieszyć wykonywanie tej usługi bez utraty jakości.

Szkolenie odbywa się maksymalnie w 8 osobowych grupach.

NIE ale możesz wziąć też swój! Na czas szkolenia zostaniesz wyposażony w kompletny zestaw narzędzi. Od maszynki po nożyczki i grzebienie! Będziesz miał/miała szansę porównać pracę na sprzęcie który my uważamy za dobry do wykonywania tego typu usług. Na kursie nie musisz się martwić o nic! Jedynie chcieć!
Podczas szkolenia uczymy technik, które zostały stworzone i przetestowane po to aby zmniejszyć czas wykonywania cieniowania od zera co najmniej dwukrotnie. Dzięki temu będziesz miał możliwość przyjąć więcej klientów i bardziej zmonetyzować swój czas pracy.
TAK! Jeśli nie wierzysz nam to spytaj naszych absolwentów. Sprawdź opinie które zostawili u nas. Napisz do nich. Jeśli chcesz sprawdzić jak na żywo wygląda szkolenia i dowiedzieć się więcej to zapraszamy do nas! CALY CZAS MAMY DNI OTWARTE I CHĘTNIE POKAZUJEMY JAK DZIAŁAMY!

program szkolenia

0
dni
0 h
teorii
0 h
warsztatów
+ 0 pkt
do szybkości

terminy szkolenia

kiedy?
miesiąc
liczba wolnych miejsc
cena
/rata

BARBER PRO - FADE

opinie o szkoleniu

zabookuj miejsce

Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zapisu na wybrany kurs! PAMIĘTAJ: samo wypełnienie formularza nie oznacza zapisu na kurs.